Všechny naše službyumíme na jedničku

O nás

MONTSERVIS PRAHA, a.s. vznikla v roce 1990 jako soukromá akciová společnost.
Od počátku své existence se zabývá výstavbou, rekonstrukcemi blokových a domovních kotelen, výměníkových stanic, výstavbou středotlakých a nízkotlakých plynovodů a plynovodních přípojek, elektroinstalacemi, měřením a regulací, montáží rozvodů tepla, TUV a vody. Následně vstoupila do správy a provozu energetických zařízení a posléze i celého systému technického zařízení budov.

Od roku 2019 jsme se naše společnost stala součástí koncernu Pražská plynárenská, a.s.
Za dobu fungování naší společnosti jsme získali řadu stabilních zákazníků jako je Magistrát hl. m. Prahy, městské části, zejména Praha 9 a Praha 19 - Kbely, Ministerstvo obrany ČR a další státní resorty a samozřejmě Pražská plynárenská a.s., Prometheus, energetické služby, a.s.

Z tohoto důvodu jsme se od roku 1999 zaměřili na podstatné zvyšování kvality své práce a důvěryhodnosti firmy. Naše společnost je prověřena Národním bezpečnostním úřadem na stupeň utajení „Důvěrné“ a je zařazena do databáze firem pro realizaci projektů Programu bezpečnostních investic NATO (NSIP).
MONTSERVIS PRAHA, a.s. rozvíjí i poradenskou činnost v oblasti plynofikací, výrobě a prodeje elektrické energie, zabezpečuje projektovou a inženýrskou činnost v energetice.MANAGEMENT

Představenstvo

předseda představenstva
Ing. Tomáš Tesař
člen představenstva
Ing. Jiří Djakov
člen představenstva
JUDr. Jan Tošner

Náš přístup

Jak se chováme ke klientům?

Garance kvality

Všechny služby, které u nás naleznete provádíme vždy precizně.

Jsme inovativní

Používáme moderní a inovativní technologie

Komplexní služby

Máme široký rozsah služeb

Dostupná lokace

Jsme na Praze 4 v uzavřeném areálu Pražské plynárenské.

Chcete se jen poradit?

Neváhejte nás kontaktovat s čímkoliv, co potřebujete vyřešit.